Експерт в Управление „Кредитна администрация“, Централно управление, гр. София

  • Валидна от 14 юли 2024
  • Валидна до 14 август 2024
  • Структурно звено: Обслужване на клиенти
  • Град: София

Ние сме Токуда Банк - гъвкава банка, която в работата си комбинира източните традиции и западните тенденции. Нашите принципи са прозрачност, яснота и коректност.
Токуда Банк е собственост на японската компания „Токушукай Инкорпорейтед“ и вече 29 години е част от динамично развиващия се банков сектор в България.
Ние сме отговорен работодател и се стремим да осигуряваме на нашите служители възможности за реализация и развитие в добра работна среда и приятелски екип.
Ако вие сте отговорен и инициативен човек и имате високи цели, бихте ли станали част от екипа ни?

В момента търсим Експерт в Управление „Кредитна администрация“, Централно управление, гр. София

Задължения и отговорности:

  • Съгласува проекти на договори за кредит /банкова гаранция/, договори за обезпечение, както и други документи, свързани с кредитните сделки по отношение съответствието с решението на компетентния орган и действащите нормативи;
  • Извършва ефективен контрол върху документите, изпълнението и прилагането на условията по кредитните сделки;
  • Осъществява контрол върху отпускането на средства по одобрени кредити;
  • Отговаря за правилното и навременно регистриране, осчетоводяване и документиране на кредитните сделки;
  • Отговаря за счетоводното обслужване на кредитните сделки;
  • Осъществява счетоводното отразяване върху действията по съдебни кредити;
  • Поддържа обновена на дневна база информацията за състоянието на кредитния портфейл;
  • Извършва текущ мониторинг по кредитните сделки;
  • Проследява валидността на застрахователните полици, тяхното своевременно подновяване, проверява реквизитите им и въвежда параметрите им в счетоводната система;
  • Осигурява поддържането на архив на документацията, която преминава през управлението.

Изисквания:

  • Висше икономическо образование;
  • Минимум 2 години професионален опит във финансова институция;
  • Добро познаване на нормативната база;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Добро владеене на английски език писмено и говоримо;
  • Прецизност, отговорно отношение към работата, лоялност и умения за работа в екип.

Ние предоставяме:

  • Възможности за изява и професионално развитие
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Допълнителни дни платен отпуск
  • Ваучери за храна
  • Преференциални условия при ползване на банкови услуги и продукти
  • Отстъпки при закупуването на спортна карта и пакети за почивка
  • Предимството да работите за гъвкав и коректен работодател

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.