Експерт в отдел "Запори", Централно управление, гр. София

  • Валидна от 01 септември 2024
  • Валидна до 01 октомври 2024
  • Структурно звено: Администрация
  • Град: София

Ние сме Токуда Банк - гъвкава банка, която в работата си комбинира източните традиции и западните тенденции. Нашите принципи са прозрачност, яснота и коректност.
Токуда Банк е собственост на японската компания „Токушукай Инкорпорейтед“ и вече 29 години е част от динамично развиващия се банков сектор в България.
Ние сме отговорен работодател и се стремим да осигуряваме на нашите служители възможности за реализация и развитие в добра работна среда и приятелски екип.
Ако вие сте отговорен и инициативен човек и имате високи цели, бихте ли станали част от екипа ни?

В момента търсим Експерт в отдел "Запори", Централно управление, гр. София

Задължения и отговорности:
• Приема и обработва постъпилите в Деловодството на Банката запорни съобщения, изготвя отговори на искания за информация от НАП, съдилища, вещи лица
• Поддържа архив, свързан с получени в Банката запорни съобщения и искания за информация от НАП, съдилища, вещи лица
• Осъществява взаимодействие с НАП, НОИ, частни и държавни съдебни изпълнители и митници, Районни съдилища и други държавни и частни органи и организации, банки, дружества, фирми
• Уведомява съответните структурни единици за запори, свързани с Кредитополучатели на Банката
• Предава в отдел Човешки ресурси запорни съобщения на служители на Банката, свързани с наложени удръжки от работната заплата
• Работа и контрол с офисите на Банката за запори на клиенти и превеждане на дължимите суми
• Изпълнява и други задачи, възложени от прекия Ръководител, Ръководството на Банката и свързани с функцията на позицията

Изисквания:
• Висше икономическо образование
• Минимум 2 години професионален опит във финансова институция
• Добро познаване на нормативната база
• Отлична компютърна грамотност
• Добро владеене на английски език писмено и говоримо
• Прецизност, отговорно отношение към работата, лоялност и умения за работа в екип

Ние предоставяме:
• Възможности за изява и професионално развитие
• Допълнително здравно осигуряване
• Допълнителни дни платен отпуск
• Ваучери за храна
• Преференциални условия при ползване на банкови услуги и продукти
• Отстъпки при закупуването на спортна карта и пакети за почивка
• Предимството да работите за гъвкав и коректен работодател

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография. Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.